Příspěvky po jednotlivých zemích

Afghánistán Antarktida Argentina Belize Bhútán Bolívie Botswana Brazílie Chile Chorvatsko Egypt Čína Etiopie Francie Gabon Guatemala Honduras Indie Indonésie Írán Itálie Japonsko Jemen Kamerun Keňa Komory Kostarika Kyrgyzstán Malajsie Mexiko Monako Nepál Nikaragua Panama Papua Nová Guinea Peru Portugalsko Réunion Salvador Singapur Thajsko Ukrajina Uruguay Uzbekistán Vanuatu Venezuela Zimbabwe

Argentina

Ohňová země - fotogalerie Argentina a Chile

Autor: Aleš [2009-03-22] (Fotogalerie)
Ledovce končí až v moři.

Tato cesta primárně směřovala do Antarktidy, ale cíle nebylo dosaženo. Počasí bylo natolik nepříznivé, že ani ledoborec nebyl schopen bezpečně přejet Drakeův průliv. Týden tedy křižujeme fjordy Ohňové země. Cesta začala v hlavním městě Argentiny Buenos Aires. Po zemi pokračuji do města Ushuaia, kde se naloďuji na ledoborec. Vyplouváme kanálem Beagle směrem Drakeův průliv, ale počasí nás zahání zpět do fjordů Ohňové země. Prozkoumáváme zátoky kolem ostrovů Hoste, Navarino a Cordillera Darwin.

Více >

Cesta na jih - fotogalerie Argentina

Autor: Jirka [2008-03-08] (Fotogalerie)
Ledovec Perito Moreno.

Fotogalerie z argentinské částí "Cesty na jih". Začínáme na ledovci Perito Moreno, následuje národní park Fitz Roy, jezero Bariloche, město Cordoba, vodopády Iguacu a Buenos Aires.

Více >

Cesta na jih

Autor: Jirka [2008-02-19] (Reportáž)
Socha Krista, Rio de Janeiro.

Cesta vedla po chilsko argentinské hranici z Punta Arenas do Santiaga, napříč Argentinou do Buenos Aires, kolem vodopádů Iguazú do Brazílie a končila v Rio de Janeiru. Dálkové lety Air France, místní po Chile a Argentině LAN Chile. Také Aerolineas Argentinas, prosím, pokud můžete, vyhýbejte se jim. TAM Brasil výborné.

Více >

< Všechny země
(c) Uvedení autoři & Asmat 2004 - 2024, design by KamData [Privacy]