Příspěvky po jednotlivých zemích

Afghánistán Antarktida Argentina Belize Bhútán Bolívie Botswana Brazílie Chile Chorvatsko Egypt Čína Etiopie Francie Gabon Guatemala Honduras Indie Indonésie Írán Itálie Japonsko Jemen Kamerun Keňa Komory Kostarika Kyrgyzstán Malajsie Mexiko Monako Nepál Nikaragua Panama Papua Nová Guinea Peru Portugalsko Réunion Salvador Singapur Thajsko Ukrajina Uruguay Uzbekistán Vanuatu Venezuela Zimbabwe

Bolívie

Peru, Bolívie - 2007

Autor: Jirka [2008-02-20] (Reportáž)
Vesnice San Juan.

Peruánské a bolivijské altiplano je blízko Slunci. Jeli jsme se přesvědčit, Inkové to věděli už dávno a jsou tam dodnes. Touláme se od tajemného Machu Picchu až po Salar de Uyuní, kde končila pouť Butch Cassidy a Sundance Kida. Trochu jsme se rozhlédli i po okolí. K Tichému oceánu v Arice, co je dnes už Chile, na vrchol šestitisícovky Huana Potosí nad La Pazem, na okraj bolivijského Pantanalu a Amazonie a při přesedání se nadechli brazilského temperamentu v Sao Paulu.

Let's Go Some Place Like Bolivia, Let's Go Some Place Like Bolivia
Butch Cassidy and Sundance Kid, 1969

Více >

Fotogalerie z cesty do Bolívie

Autor: Jirka [2008-01-16] (Fotogalerie)
Kaktusy na ostrově Isla Pescado, Solná poušť Salar de Uyuni.

Fotografie z cesty do Bolívie. A kam se v Bolívii podíváme? Začneme u jezera Titicaca, následuje město La Paz, solná poušť Salar de Uyuni, ostrov Isla Pescado, gejzíry Termas de Chalviris, města Potosi a Coroico, řeky Rio Yacuma a Rio Beni a cestu zakončíme v Valle de la Luna La Paz.

Více >

< Všechny země
(c) Uvedení autoři & Asmat 2004 - 2024, design by KamData [Privacy]