Příspěvky po jednotlivých zemích

Afghánistán Antarktida Argentina Belize Bhútán Bolívie Botswana Brazílie Chile Chorvatsko Egypt Čína Etiopie Francie Gabon Guatemala Honduras Indie Indonésie Írán Itálie Japonsko Jemen Kamerun Keňa Komory Kostarika Kyrgyzstán Malajsie Mexiko Monako Nepál Nikaragua Panama Papua Nová Guinea Peru Portugalsko Réunion Salvador Singapur Thajsko Ukrajina Uruguay Uzbekistán Vanuatu Venezuela Zimbabwe

Chile

Cesta na jih - fotogalerie Chile

Autor: Jirka [2008-03-02] (Fotogalerie)
Národní park Torres del Paine.

Fotogalerie z chilské částí "Cesty na jih". Proletíme se nad Andy, navštívíme ostrov Magdalena, město Punto Arenas, národní parky Torres del Paine, Huehuerque a Coquillo, vulkány Osorno a Villarica, nesmíme minout hlavní město Santiago de Chile a přes město Valparaiso pokračujeme do Argentýny.

Více >

Fotogalerie z cesty do Chile

Autor: Jirka [2008-01-17] (Fotogalerie)
Vulkány Parinacota a Pomerape.

Fotografie z cesty do Chile. Cesta do Chile byla kratší a tak navštíme jen pár míst, o to jsou ale zajímavější. Začímáme u vulkánů Parinacota, Pomerape a Sajama, následují města Putre a Arica.

Více >

Za přírodou Patagonie

Autor: Tom Charvát [2007-02-11] (Fotogalerie)
Monte Fitz Roy. (foto: Zbyněk Straník)

Fotogalerie z cesty po argentinské a chilské Patagónii.

Více >

Patagonie 2006

Autor: Tom Charvát [2007-02-09] (Reportáž)
Ledovec Perito Moreno.

Deník z cesty po argentinské i chilské Patagonii. Úvodem pro zahřátí zalétáme k vodopádům Iguazú, poté se přesunujeme rovnou do Ohňové země, od nejjižnějšího konce amerického kontinentu pak postupně navštěvujeme národní parky Torres del Paine, Los Glaciares s ledovcem Perito Moreno a skalními věžemi Cerro Torre a Fitz Roy, absolvujeme nekonformní přechod zelené hranice mezi Argentinou a Chile kolem kontinentálního ledovce Campo de Hielo Patagonico Sur, projíždíme jižní část pověstné Pinochetovy silnice Carretera Austral a cestu zakončujeme v malebném pacifickém přístavu Puerto Montt.

Více >

< Všechny země
(c) Uvedení autoři & Asmat 2004 - 2024, design by KamData [Privacy]