Příspěvky po jednotlivých zemích

Afghánistán Antarktida Argentina Belize Bhútán Bolívie Botswana Brazílie Chile Chorvatsko Egypt Čína Etiopie Francie Gabon Guatemala Honduras Indie Indonésie Írán Itálie Japonsko Jemen Kamerun Keňa Komory Kostarika Kyrgyzstán Malajsie Mexiko Monako Nepál Nikaragua Panama Papua Nová Guinea Peru Portugalsko Réunion Salvador Singapur Thajsko Ukrajina Uruguay Uzbekistán Vanuatu Venezuela Zimbabwe

Bhútán

Lidé - fotogalerie Bhútán

Autor: Aleš [2009-05-04] (Fotogalerie)
I mniši jsou zvědaví.

Nádherná země, nádherní lidé. Tak jednoduše by se dala shrnout zkušenost s obyvateli himalájského království Bhútán. Následující fotogalerie přináší pár momentků z cesty po tomto kraji.

Více >

Himalájské království - fotogalerie Bhútán

Autor: Aleš [2009-03-29] (Fotogalerie)
Hrad Punakha Dzong (slovo dzong znamená hrad, pevnost). Hrad leží ve městě Punakha, což bylo až do roku 1955 hlavní město Bhútánu a hrad byl sídlem vlády. Hrad byl v minulosti též nazýván Druk Pungthang Dechhen Phrodang (palác velkého štestí) a jedná se o druhý hrad, který byl kdy v Bhútánu postaven.

Bhútán - jedno z nejkrásnějších míst v Asii. Díky své uzavřenosti před okolním světem, zůstalo Bhútánské království velmi tradiční. A zatím to stále platí. Při návštěvě je toho hodně k vidění - tradiční stavby, buddhiostické chrámy, horská krajina. V této fotogalerii se podíváme na chrámy v okolí města Paro (např. známý Taktshang Goemba), podíváme se také do hlavníko města Thimphu, ale i na venkov do údolí Phobjikha či do několika tradičních hradů - Trongsa Dzong, Punakha Dzong a Wangdue Phodrang Dzong.

Více >

< Všechny země
(c) Uvedení autoři & Asmat 2004 - 2024, design by KamData [Privacy]