Příspěvky po jednotlivých zemích

Afghánistán Antarktida Argentina Belize Bhútán Bolívie Botswana Brazílie Chile Chorvatsko Egypt Čína Etiopie Francie Gabon Guatemala Honduras Indie Indonésie Írán Itálie Japonsko Jemen Kamerun Keňa Komory Kostarika Kyrgyzstán Malajsie Mexiko Monako Nepál Nikaragua Panama Papua Nová Guinea Peru Portugalsko Réunion Salvador Singapur Thajsko Ukrajina Uruguay Uzbekistán Vanuatu Venezuela Zimbabwe

Monako

Z Náchoda do Monaka a zpátky za 36 dní - 2.část: Z Monaka do Freiburgu

Autor: Martin Adámek [2005-06-22] (Reportáž)

V předchozí části jste se mohli dočíst o cestě na kole s brašnami z Náchoda do Monaka. Teď se ale přenesme do 15.7.2004. Je ráno a kousíček za Monakem se probouzíme do devatenáctého dne cesty.

Z Náchoda do Monaka a zpátky za 36 dní - 1. část: Z Náchoda do Monaka

Autor: Martin Adámek [2005-06-15] (Reportáž)

Před deseti lety jsem poprvé vyrazil na cyklistický tábor, samozřejmě ještě jako dítě. Roky běžely, na tábory jsem jezdil jako instruktor, a kromě tábora jsem začínal jezdit i na vlastní větší vyjížďky. Sice byly jednodenní, ale nejdelší z nich trvala 23,3 hodin. V 5 hodin ráno jsem vyjel z Rájeckých Teplic na Slovensku a před půl pátou ráno druhého dne jsem dorazil do Náchoda, na tachometru 353,91 km. To bylo v srpnu 2002. Protože je část mých webových stránek věnována kolu, přišel mi v listopadu 2003 e-mail, jestli se v červenci 2004 nechci zúčastnit expedice do Francie. Souhlasil jsem, a tím všechno začalo.


< Všechny země
(c) Uvedení autoři & Asmat 2004 - 2024, design by KamData [Privacy]